ZOBRAZIT FOTOGRAFII

Hledání schránek za pomoci GPS souřadnic na vrchu Háj

Konání akce: od 13.05. 2021

Soutěž v lesním terénu na vrchu Háj, vhodná pro děti i dospělé. SOUTĚŽ TRVÁ do 30.11. 2021


Rádi bychom vás pozvali k pokračování soutěže, kterou jsme odstartovali v roce 2018, kdy jste hledali schránky na historicky významných místech Háje. Letošní díl bude opět trochu jiný.  Na 3 kilometrovém okruhu na vás čekají 4 ukryté schránky, které je potřeba objevit pomocí GPS přístroje nebo chytrého telefonu. Schránky ukrývají soutěžní otázky, tentokrát na téma ,,les a příroda´´.

Další změnou je plánování samotné hry. Hrací kartu je možné stáhnout z webu Ašských lesů (hraci-karta.pdf), nebo si ji osobně vyzvednout v recepci sportovního areálu na Háji a tím se na hru připravit třeba ještě doma (doporučujeme všem hledačům se dobře seznámit s přístrojem nebo aplikací, kterou budete používat v terénu). Vyplněnou hrací kartu pak stačí vložit do poštovní schránky na budově sportoviště.

Záleží jen na vás, kdy a v jakém počasí vyrazíte do terénu. Soutěž trvá do 30.11. 2021. Trasu jsme oproti předchozímu dílu soutěže malinko zkrátili, aby ji zvládly absolvovat i menší děti. Do hrací karty jsme navíc přidali i nápovědu, aby hledání schránky bylo trochu jednodušší.

Těšíme se na Vaší účast!

Pravidla a letáček je ke stažení ZDE.


Akce je zařazená v kategoriích: