Kulturní centrum - KC LaRitma

Jedná se o objekt, který byl do roku 2009 využíván pro účely Středního odborného učiliště Aš. Po vyhoření klubu Klubíčko Aš se město Aš rozhodlo vybudovat „multifunkční“ objekt, který bude využit pro všestranné kulturní účely a plně nahradí chybějící kulturní centrum.

  • Ašské lesy s.r.o.
  • Školní 42/43, Aš
  • Správce: 601 593 933
  • Ředitel: 720 992 936

Z hlediska projektu „Stavební úpravy-víceúčelový objekt ARITMA Aš“ financovaného z OPŽP se jednalo o realizaci projektu za účelem zlepšení tepelně technických vlastností budovy a to především: opravou a tepelnou izolací střechy; obnovou, výměnou, případně opravou a tepelnou izolací stávajících stavebních otvorů; zateplením obálky budovy. Cíle projektu: Zlepšení tepelně technických vlastností obvodových a střešních konstrukcí víceúčelového objektu ARITMA Aš, snížení spotřeby paliv a energií, snížení nákladů na paliva, snížení emisí oxidu uhličitého a dalších látek znečišťujících ovzduší.

V blízkosti Goethova náměstí a budovy původní radnice se nachází nově otevřené kulturní centrum s kavárnou, hudebním a divadelním sálem.

V samém historickém centru města, 100m od sochy J.W.Goetha a 100 m od sochy M. Luthera, se nachází zrekonstruovaná bývalá tovární budova závodu ARITMA Aš (odtud nový název LaRitma). KC nabízí uvedené prostory k pronájmu a pořádání kulturních, společenských i soukromých akcí – koncertů, divadelních představení, besed. Za prvních šest měsíců proběhlo v KC na 20 nejrůznějších veřejných vystoupení od besedy s presidentem M. Zemanem, přes koncerty – Sto zvířat, Horkýže Slíže, až po divadelní festival Ašlerky.

Ceník

Ceník - kulturní centrum KC LaRitma

Slevy pro školy 50%

Popis Cena
Pronájem sálu 1 - 2 hodiny
1.000,- Kč
Pronájem sálu 3 - 5 hodin
1.500,- Kč
Pronájem sálu na celý den 3.000,- Kč
Pronájem obou sálů na celý den 5.000,- Kč
Pronájem pro pravidelné zkoušení 220,- Kč / hod.
Organizace podporované městem ( FCČ ) 120,- Kč / hod.


Zapůjčení profi-podií 2x1m nohy 60 cm (komplet) 100 Kč / 2 dny

Napište nám

Pokud máte nějaký dotaz, nebo jste zde něco nemohli najít, pošlete nám krátkou zprávu.Prosíme vyplňte všechna pole, jen tak Vám můžeme zaručit, že obdržíte zpět požadované informace. Děkujeme.


Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.


Fotogalerie

<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>